ŞİRKETİMİZ
VE ŞİRKETLER GRUBUMUZ
HAKKINDA

SEKTÖRÜNDE GÜÇLÜ MARKALAR

HEP EN İYİYE!

IBT Grup olarak yaratmış olduğumuz güven ve kalite algısı sayesinde, ülkemizin ekonomik anlamdaki tüm kalkınma dinamiklerini desteklemeyi hedeflemekteyiz.

IBT Hakkında ;

 

Kurulduğu günden bu yana inşaat, turizm ve teknoloji sektörlerine önemli atılımlar yapan IBT, ilgili sektörlere yönelik kaliteli, güvenilir ve öncü ilkeleri sayesinde kısa sürede ülkemiz genelinde önemli projelere ve hizmetlere imzasını atmış bir şirketler grubudur.

 

Seçkin konut ve otel projelerini ülkemiz ekonomisine ve insanlarına kazandıran ve bu alandaki yatırımlarına devam eden IBT, insanların, güvenli ve huzurlu hissedecekleri mekankar inşa etmeyi hedeflemekte, bu amaç doğrultusunda da gerekli yatırımları bir an bile hız kesmeden devam ettirmektedir.

 

Bununla birlikte turizm sektörüne yönelik yapmış olduğu yatırımlar sayesinde ülkemize ekonomik anlamda oldukça önemli katkılar sağlamakta ve bu atılımlarına uzun vadede yurt dışı faaliyetlerini de eklemeyi hedeflemektedir.

 

Ülke ekonomisine ve kalkınmaya bu denli değer veren bir şirketler grubu olarak, teknoloji alanında gerçekleştirdiği projeler ve yenilikçi hizmetler sayesinde, önemli ölçüde istihdam yaratmakta ve yurtdışında da adından söz ettiren internet projeleri ve yatırımlar gerçekleştirmektedir.

 

Tüm bunları IBT Grup olarak, müşterilerimizin bize duymuş olduğu sonsuz güven ve kalite algısı sayesinde büyük bir mutlulukla başarıyor, çok daha fazlasını hedefliyoruz.

 

Firma Politikamız ;

 

Aktif olarak faaliyet gösterdiğimiz her alanda, hedef kitlemizin ihtiyaç ve gereksinimlerini en doğru şekilde ölçümleyerek, onlara sürdürülebilir bir kalite anlayışı çerçevesinde ürün ve hizmetler sunabilmek.

 

Müşteri memnuniyetini odak noktamızda tuttuğumuz bu anlayış sayesinde, hedeflerimize en iyi şekilde ulaşabileceğimize inanmaktayız.

 

Kalite Politikamız ;

 

Hedef kitlemizin mevcut ve muhtemel ihtiyaçlarını belirlemek ve bu gereksinimleri en iyi şekilde karşılayacak hizmet ve ürünleri sunmak.
Yeniliklere tamamıyla açık bir şekilde, tüm iş süreçlerimizde her zaman en son teknolojiyi kullanmak.
Sunmuş olduğumuz tüm ürün ve hizmetlerde, kalite ve güvenilirliği her zaman sürdürülebilir kılmak.
Ülke ekonomisine önemli katkılar sağlamak ve insanlarımız için hayatı daha yaşanabilir ve standartları yüksek bir hale getirmeye çalışmak.

TÜM MARKALARI GÖR

IBT GRUP güven veren bir markayı temsil etmektedir,

İnşaat sektöründe gelişme ve başarıya ulaşarak, kurulduğu günden bu yana Türkiye'nin kalkınmasına ve büyümesine katkıda bulunmaktadır.

TAMAMLANAN PROJE SAYISI

500+

KURULUŞ YILI

2002

SON GELİŞMELER

VE ETKİNLİKLER

Pronet Samsun’da!

...

View more

Pronet Samsun’da!...

JUN 10, 2016

JUN

10

Pronet Samsun’da!

Tüm Türkiye’ye yayılan hizmet ağı ile 200 bine yakın abone ve 1 milyonun üzerinde kullanıcıya geniş kapsamlı ve yenilikçi hizmet sunan Pronet, artık IBT Group bünyesindeki Samsun şubesi ile hizmet verecek.

IBT Group, Samsun

TÜM ETKİNLİKLER

E-KATALOG

Türkiye'de distribütörü olduğumuz markalarımızın tüm ürünlerini ve kataloglarını bilgisayarınıza indirerek inceleyebilirsiniz.

ŞİMDİ İNDİR