ŞİRKETLERİMİZ

IBT Grup olarak yaratmış olduğumuz güven ve kalite algısı sayesinde, ülkemizin ekonomik anlamdaki tüm kalkınma dinamiklerini desteklemeyi hedeflemekteyiz.

Faaliyet gösterdiğimiz sektörlerin tamamında işe başladığımız ilk nokta, potansiyel müşterilerimizin tamamını analiz etmek ve ihtiyaçlarını belirlemektir. Bunun yanında, benimsediğimiz yüksek kalite standartları, modern çalışma yöntemlerimiz, nitelikli personel seçimlerimiz ve kullanılan malzeme ve ekipmanlarımızı sürekli olarak geliştirilmesi ile müşterilerimize en iyi seviyede ve global standartlarda hizmet vermekteyiz.

 

Tüm bunların yanı sıra, ana odağımız olan ülke insanlarımız için gerekli olduğunu düşündüğümüz sosyal sorumluluk projelerine sürekli olarak imza atmakta ve diğer herkesin bu konuda bilinçlenmesi için gerekli çabayı göstermeye çalışmaktayız.

JUN

10

Pronet Samsun’da!

Tüm Türkiye’ye yayılan hizmet ağı ile 200 bine yakın abone ve 1 milyonun üzerinde kullanıcıya geniş kapsamlı ve yenilikçi hizmet sunan Pronet, artık IBT Group bünyesindeki Samsun şubesi ile hizmet verecek.

IBT Group, Samsun

TÜM ETKİNLİKLER

E-KATALOG

Türkiye'de distribütörü olduğumuz markalarımızın tüm ürünlerini ve kataloglarını bilgisayarınıza indirerek inceleyebilirsiniz.

ŞİMDİ İNDİR