VIZYON & MISYON

VİZYONUMUZ

IBT Grup şirketlerinin tamamı, sahip olduğu vizyon ve uluslararası kalite standartlarını faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde sunduğu ve geliştirdiği ürün ve hizmetler ile her zaman müşteri odaklı olmayı ilk önceliği olarak benimsemektedir. Bu sayede müşterileri tarafınca elde ettiği güvenilirlik ve saygınlık sayesinde uluslararası bir çok pazarda önde gelen kurumlar arasında yer almaktadır.

MİSYONUMUZ

Kurulduğu günden bu yana elde ettiği tecrübe ve birikimleri öncelikli olarak ülke ekonomisine katkı sağlamak ve toplumsal anlamda yarar sağlamak için kullanan tüm grup şirketlerimiz, sürekli olarak büyüme odaklı bir şekilde çalışma ve faaliyetlerini sürdükmektedir. Aktif olduğu her alanda benimsediği kalite anlayışı sayesinde, müşterilerine en iyi hizmeti veren ve uzun vadeli karlılığın ancak bu sayede elde edildiğine inanan bir bilinçle ilerlemektedir.

STRATEJİMİZ

IBT Şirketler Grubu’nun başlıca stratejisi, faaliyet göstermiş olduğu inşaat, teknoloji ve turizm sektörlerinde, benimsemiş olduğu vizyon ve misyon ile hareket ederek sürekli olarak büyümek ve en kaliteli hizmeti sunmaktır. Grubun büyüme ve gelişme stratejisinin, uluslararası alanda yapmış olduğu ve yapacağı yatırımlar ile birlikte çok daha ileriye taşınması hedeflenmektedir.

JUN

10

Pronet Samsun’da!

Tüm Türkiye’ye yayılan hizmet ağı ile 200 bine yakın abone ve 1 milyonun üzerinde kullanıcıya geniş kapsamlı ve yenilikçi hizmet sunan Pronet, artık IBT Group bünyesindeki Samsun şubesi ile hizmet verecek.

IBT Group, Samsun

TÜM ETKİNLİKLER

E-KATALOG

Türkiye'de distribütörü olduğumuz markalarımızın tüm ürünlerini ve kataloglarını bilgisayarınıza indirerek inceleyebilirsiniz.

ŞİMDİ İNDİR